Get Adobe Flash player

Kochani! bardzo się cieszymy, że owocem intensywnych prób i współpracy organisty Andrzeja Nawrockiego z dziećmi, rodzicami i sponsorami, wydano pierwszą płytę zatytułowaną "noc cicha... noc święta". Kolędy w wykonaniu Dziecięcej Scholi przy akompaniamencie prefesjonalnych muzyków, mogą być wspaniałym upominkiem pod choinkę i z pewnością stanowić będą cenną pomoc podczas wspólnego świątecznego śpiewu w okresie Bożego Narodzenia. Od IV Niedzieli Adwentu płyta jest rozprowadzana jako cegiełka na rozbudowę naszego kościoła. Nie może jej zabraknąć w żadnym domu naszej parafii i będzie nam miło jak trafi do osób, które sympatyzują z nami i aktywnie uczestniczą w naszych duszpasterskich inicjatywach.

ks. Zdzisław Lahutta

Proboszcz Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Przyłękach

Już teraz można posłuchać i obejrzeć efekty

http://www.youtube.com/watch?v=tchC5th-Qiw

http://www.youtube.com/watch?v=BsKEffc4VmQ

886578
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
46
1324
4641
7500

Twoje IP: 3.236.59.63
Server Time: 2020-07-13 01:48:30

Partnerzy